Co jsou Google Shopping Ads?

Co jsou Google Shopping Ads?

Inzerce Google Shopping Ads je produktová reklama. To znamená, že na ni zákazníci nejčastěji narazí právě při hledání produktů. Jedná se o reklamu s produktovou fotografií a cenou.

Kde budou mé reklamy vidět?

  • Ve výsledcích vyhledávání nákupní inspirace na Google
  • Na stránkách, které moji potenciální zákazníci navštěvují
  • Při čtení článků nebo sledování videí na YouTube

Kdy reklamu mí noví zákazníci uvidí?

  • Při hledání vhodného produktu k nákupu
  • Při rozhodování se a porovnávání zboží
  • Po opuštění produktové stránky, aniž by zatím dokončili nákup
  • Při zvažování nákupu podobného zboží na Atelier.cz

Jak budou mé reklamy v Google Shopping Ads vypadat?
Možných podob vaší reklamy je poměrně mnoho. Inzerce ve vyhledávání vypadá jinak než kupříkladu inzerce ve videu či článku.
Každý inzertní prvek přitom funguje trošku jiným způsobem. Takto například vypadá reklama na produkt v chytrém telefonu.

Kolik mě zařazení do Google Shopping Ads bude stát?

V současné době je cena stanovena plošně, a to 1 kredit / hodina / produkt, čili 24 kreditů denně za produkt. V českých korunách je to 2,4 Kč denně. Za tuto cenu bude váš produkt zařazen do našich chytrých produktových kampaní na jeden den a zobrazí se na relevantní vyhledávací dotaz.

Kolik to stojí běžně?

Standardně za jeden proklik z reklamy na produktovou stránku zaplatíte 2 až 50 Kč v závislosti na hodnotě produktu a konkurenčních nabídkách. U nás v současné době platíte pouze fixní poplatek.

Nemusíte myslet nad odměny pro konzultanta, freelancera nebo marketingovou agenturu. Nemusíte řešit, zda váš e-shop splňuje podmínky programu Google Shopping Ads. S námi se v Google Shopping Ads neztratíte a zobrazíte se okamžitě. Stačí mít dostatečně kvalitní produkt, který splňuje požadavky Atelier.cz*. Do propagace nepouštíme každý výrobek a děláme tak proto, abyste byli v té nejlepší společnosti.

*V rámci tohoto programu nelze inzerovat kupříkladu zbraně (např. nože) či služby. Všechny produkty procházejí pečlivým schvalovacím procesem kurátora.