Jaký dárek na Valentýna?

Valentýn se nemusí nést ve znamení zbytečných, kýčovitých dárků. Medvídek se srdcem jistě udělá radost, ale každý rok jej kupovat nemůžete. A řekněme si to upřímně, je to už dost klišé. Dejte letos své drahé polovičce originální handmade dárek, který příjemně překvapí.  

TIPY NA DÁRKY PRO NI

Šperk nikdy neurazí

Ženy se rády obklopují hezkými věcmi a přejí si vypadat dobře. Rozhodně nic nezkazíte šperkem. Zlato a drahé kamení už ale vyšlo z módy, sáhněte tedy například po kožených zdobených náušnicích nebo porcelánových květinových puzetkách. Nebo by se vaší milé líbil spíše prsten vyrobený ze švestkového dřeva?

dárky na valentýna

Oblečte partnerku podle svého gusta

Šaty dělají člověka a myslím, že u žen to platí dvojnásob. Udělejte vaší manželce či přítelkyni radost ručně šitým oblečením z kvalitních materiálů a podpořte lokální výrobu. Darujte ji výjimečný kousek, který bude mít jen ona. Šedé minimalistické šaty jsou vhodné pro každou příležitost, lehce se kombinují, jsou pohodlné a vyrobené z příjemného materiálu. Vyvraťte mýtus o lnu a dopřejte partnerce pohodlí a styl kvalitní kolovou lněnou sukní. Byl vyrobený pouze jeden kus, jedná se tedy o skutečný originál.

Doplňky pro každou příležitost

Kožené doplňky jsou vždy hodnotným a kvalitním dárkem, který potěší téměř všechny. Jsme si jisti, že to jinak nebude u vaší partnerky. Pořiďte ji tedy nádherný opasek na míru či zdobenou peněženku na drobné. Pro všechny parádnice je ideálním dárkem kožená spona do vlasů s motivem srdce.

Je-li vaše partnerka milovnicí umění, věnujte ji například olejomalbu Posvátné ticho či akvarelový obraz Sluneční strom.

TIPY NA DÁRKY PRO NĚJ

 

Kožené výrobky pro správného chlapa

Máte doma vášnivého muzikanta? Pak jej jistě potěší kožený popruh na kytaru. Kuřák zase určitě ocení pouzdro na cigarety s poutkem na pásek. Ačkoliv mnoho mužů si vystačí s kapsami, existují i takoví, kteří nedají dopustit na pořádnou tašku či brašnu. Do kožené brašny Hunter se mu vejde vše potřebné, kožený vak zase zajistí pohodlí.

dárky na valentýna pro něj

I muž se potřebuje do něčeho obléknout a obout. S typickou skandinávskou obuví skór se bude cítit komfortně. Kromě moderního vzhledu nabízí také kvalitní podšívku s dobrou savostí. Lněná košile je zase vhodná zejména pro alergiky, ale moderní vzhled zajistí každému. Je váš manžel či partner hrdým otcem? Potvrďte mu to černé na bílém. Díky tričku s nápisem „taťka“ to bude vědět celý svět.

 

Vyřešte svátek zamilovaných společným dárkem

Pokud patříte mezi odpůrce tohoto svátku, nebo jej pouze ignorujete, podarujte se společně. Vyzdobte si byt či si kupte něco hezkého a praktického do domácnosti. Pořiďte si například nějakou pěknou dekoraci do bytu. V sekci Umění na tržišti Atelier.cz najdete řadu dalších nádherných děl, které jsou také ideálním společným dárkem. Dolaďte si dané dílo dle vašeho interiéru a udělejte si radost společně. Do ložnice se hodí barvy, které uklidňují duši, zejména tedy zelená. Do obývacího pokoje můžete zvolit i nějaké agresivnější barvy.

 

Skvělým společným dárkem mohou být také nejrůznější bytové doplňky, například polštářek s kvalitním potiskem zimní krajiny či dekorační polštář ve tvaru domečku. Svou domácnost můžete ozdobit také jedinečnou barevnou vitráží Květ života, která je složena ze 161 kusů skel.

dárky na valentýna

Chcete dát světu vědět, že patříte k sobě? Kupte si vtipná trička s potiskem King a Queen vhodná pro pár. Máte-li děti, jsou k dispozici také sady s tričky Prince a Princess.  A co takhle se společně kreativně vyřádit? S ručním kuličkovým lisem Kulísek se vám to jistě podaří, a kromě uděláte dobrou věc a přispějete nemocným dětem.