podzimní kolekce Atelier.cz

Podzimní kolekce Atelier.cz vás zahřeje i potěší

Dny se krátí, noci prodlužují, teploměr stále ukazuje nižší a nižší teploty a děti zase sedí zpátky ve školních lavicích. Podzim se nezadržitelně blíží, proto je třeba se na něj řádně připravit. A to nejen správným a hlavně teplým oblečením, ale třeba také stylovými doplňky či dekoracemi.

V podzimní kolekci Atelier.cz najdete oblečení vhodné do chladnějších podzimních dnů a večerů pro vás i pro děti či originální dekorace, které do vaší domácnosti vdechnou tu pravou podzimní atmosféru – tu atmosféru, kdy si začnete užívat teplo a útulnost domova. Někdo by snad řekl Hygge. Ať už preferujete netradiční materiály, minimalistický styl či kvalitní ruční práci – u nás si vybere každý.

Oblečení a doplňky, které vás zahřejí

Buďte v teple, ale přesto šik, a to díky stylovým módním kouskům našich prodejců. Vybrali jsme pro vás několik kousků, které by neměly chybět ve vašem podzimním šatníku. Chladnější dny vám zpříjemní tmavě hnědý květinový tunel či šátek z příjemného materiálu. Jakmile přijde na řadu typické deštivé a pochmurné podzimní počasí, nikomu se nechce ven. Pokud vás však povinnosti do takového nepříjemného počasí vyženou, přežijte jej stylově a v suchu s ručně šitými barefoot botami, které se postarají o pohodlí vaší nohy.

Podzimní outfity ozvláštní krásné dřevěné brože se sušenými květinami, které vám budou po celý rok připomínat rozkvetlé voňavé louky, či originální náhrdelník tvořený barevnými vlněnými koulemi. Ten se bude skvěle hodit například k jednobarevným minimalistickým šatům.

I děti musí být v teple

Udržte děti v teple díky pleteným ponožkám jako od babičky a rovnou si pořiďte jedny i pro sebe. Nohy v teple znamenají v chladnějším počasí zdravého a spokojeného člověka. S motýlkovou soupravou udělá vaše holčička parádu a k tomu navíc ani neprochladne. Pozadu nezůstane ani váš syn či vnuk – pruhovaná mikina s hvězdou je ideální pro přechodové období léto-podzim či podzim-zima.

Pozvěte barevný podzim k sobě domů

Podzim je ročním obdobím, které umí potěšit i znepříjemnit život. Pořiďte si bytové doplňky a dekorace, které vám během zachmuřených dní připomenou tu krásnou, barevnou a veselou část podzimu. Obraz Z listí zrozená či Stromolist přesně takový podzim symbolizuje. Teplé barvy vás nabijí energií, jenž je často během tohoto období nedostatek. Veselé ručně šité dýně jsou skvělou dekorací na váš podzimně zdobený stůl (a nemusíte se dřít s vydlabáváním dýní).

Během deštivých dnů se člověk chce jen zahrabat do peřiny s horkým nápojem a relaxovat u dobrého filmu či knížky. Čajík, kávu, kakao či horkou čokoládu vypijte z keramického hrníčku s dětskou kresbou. Příjemnou atmosféru navodí svit vonných svíček. Ten nás dokáže často i ukolébat. Svícen Ranní rosa dovede tyto momenty k dokonalosti. Lampa z exkluzivního skla vám pak dodá dostatek světla, které budete potřebovat, až budete rozjímat nad napínavým příběhem vaší oblíbené knihy.

Podzim na Atelier.cz

Více z podzimní kolekce najdete na Atelier.cz.

Prozkoumat nabídku