proč atelier.cz

X důvodů, proč a jak začít s Atelier.cz

Možná si právě teď říkáte, proč začít prodávat na dalším tržišti, když už dost možná působíte jinde a máte třeba i vlastní internetový obchod, kde se vám daří. I proto jsme si pro vás připravili seriál článků o tom, co je vlastně Atelier.cz zač a proč by vás spolupráce s námi mohla zajímat.

Staráme se o vaši propagaci

Jsme si vědomi toho, že máte plné ruce práce s vlastní tvorbou a možná ani nechcete řešit další propagaci. Jedním z našich cílů je převzít kus vaší práce a přenechat vám tvůrčí činnost, kterou my sami nezvládáme. O to více nás však zajímá reklama a marketing obecně. Je nám ctí podporovat šikovné tvůrce a právě proto nabízíme jedinečné možnosti marketingové podpory těm výrobcům, kteří se u nás rozhodnou vytvořit prodejní účet a začít s námi prodávat byť jen jeden produkt.

Ačkoliv je Atelier.cz velice malá rybka, chceme být o to dravější a pomoci vám stát se opravdovými žraloky, kteří přerostou místní rybník. Máme k tomu potřebné vybavení i zkušenosti, jen začínáme opatrně a v závislosti na podpoře vás, prodejců.

Budujeme vztahy

Budujeme s našimi prodejci osobní vztahy, pokud je to v našich silách. Již jsme vás několik navštívili osobně i přesto, že jsme zatím nepatrní jako jehla v kupce sena. Naším cílem není mít na tržišti tisíce prodejců za cenu snížené kvality a přehlednosti. Naopak, udržet se na Atelier.cz bude s dalším vývojem naší platformy těžší. To však neznamená, že vám budeme házet klacky pod nohy. Uděláme vše pro to, aby se vám účast na Atelier.cz vyplatila a vaše zkušenost s námi byla na jedničku, stejně jako zkušenost nakupujících s vámi a vašimi produkty. Čím těsnější vztahy společně navážeme, tím více budete z vývoje značky Atelier.cz profitovat. Už nyní se můžete stát našimi interními poradci, a to díky Facebookové skupině k tomu určené.

Víme, co chceme

Chceme z Atelier.cz udělat místo pro skutečně kvalitní prodejce a špičkovou tuzemskou tvorbu. Máme jasně daný podnikatelský plán, který neparazituje na vašem úspěchu. Jelikož si chceme ponechat nějaké karty ještě v rukávu a roušku tajemství poodhalovat postupně, nezveřejníme všechny naše plány. I přesto vás chceme ujistit, že přesně víme, kam směřujeme. Chceme mít na trhu handmade & design výrobků vlastní prostor a tvrdě si za tím půjdeme. Všechny, kteří nás v tom podpoří, bude čekat adekvátní odměna.

Posilujeme synergie

Jelikož je naše tržiště poněkud prázdné a nezmění se to dokud nám svoji důvěru nedá více prodejců, chtěli bychom tímto vyjádřit jednu věc.

Aby se vám spolupráce s Atelier.cz vyplatila, nemusíte k nám dávat celý váš inventář a trávit nastavováním prodejního profilu hodiny. Ve skutečnosti vám bude stačit asi 15 minut na registraci, aktivaci prodejního účtu a vložení prvního produktu. A pokud nemáte čas ani na to, můžete nás jednoduše kontaktovat a naše zákaznická podpora to za vás zařídí.

Již od jednoho aktivního produktu budete zařazeni do intenzivního programu posilujícího vzájemné synergie za účelem úspěšného prodeje vašich rukodělných výrobků.

Od začátku něčeho nového vás dělí vytvoření účtu prodejce.

Chcete více důvodů? Pak odebírejte náš magazín a brzy se je dozvíte. Pošleme vám je přímo do vaší emailové schránky.